شهردار جدید گرمدره معرفی شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره روز دوشنبه ۹۸/۱۱/۷ شهردار گرمدره با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج آقای مهندس قاسم پور ، سرهنگ گودرزی فرماندهی انتظامی شهرستان کرج ، تنی چند از مسئولین و مدیران استانی ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر گرمدره ، فرماندهی کلانتری ۳۴ گرمدره ، جانشین پلیس راه اتوبان تهران _کرج ، تنی چند از مسئولین شهری و شهرداری در سالن جلسات شهرداری معارفه گردید.

در این گزارش آمده است رضا سلگی رئیس شورای اسلامی شهر گرمدره پس از خیر مقدم به میهمانان عزیز و تقدیر و تشکر از زحمات آقای کمالزاده در زمان تصدی سرپرستی شهرداری و تبریک انتصاب آقای دادخواه به عنوان شهردار گرمدره از همه ی همکاران و پرسنل خواستند همکاری لازم با آقای شهردار در پیشبرد اهداف شهرداری را داشته باشند .

گفتنی است آقای قاسم پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج پس از حمد و ثنای پروردگار متعال و تسلیت ایام سوگواری شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و همچنین تسلیت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی افزودند.

امروز در مراسم معارفه جناب مهندس دادخواه وظیفه خود میدانم از تلاش ها و زحمات آقای کمالزاده دوست بسیار خوبم که در این مدت زحمات زیادی را متحمل شدند تقدیر و تشکر کنم و آرزوی سرافرازی و عاقبت بخیری برای این عزیز دارم . فرصت های طلایی که در دوران خدمت باید ره توشه آخرت خود قرار دهیم و با خدمت به مردم دعای خیر آن ها را بدرقه راه خود قرار دهیم فرصت خدمت گذاری بسیار محدود است که آقای دادخواه با همدلی و همکاری اعضای شورا و پرسنل خدوم شهرداری در جهت توسعه شهر ، جذب سرمایه گذار تلاش نماید . نگاه فرمانداری شهرستان کرج و مقام عالی استان به حوزه مدیریت شهری یک نگاه تقویتی است که مجموع مدیریت شهری را تقویت کنیم کمبود هایی در این شهر وجود دارد که امیدوارم با وحدت رویه به فرصت تبدیل گردد .و امید است شاهد پیشرفت توسعه و آبادانی این شهر در آینده ای نزدیک باشیم انشاالله .

, ,
نوشتهٔ پیشین
ابراهیم کمالزاده بعنوان سرپرست معرفی گردید.
نوشتهٔ بعدی
گرمدره در آستانه اتصال به آب بسیار با کیفیت سد طالقان

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هشت + 2 =

فهرست