مجموعه بزرگ فرهنگی ورزشی گرمدره افتتاح میشود

محموعه جامع ورزشی و مجموعه فرهنگی هنری شهر گرمدره شامل امکانات سونا، جکوزی سالن بدنسازی، کتابخانه، کلاس های آموزشی و … افتتاح میشود.

آدرس: گرمدره پایین، خیابان معراج، خیابان ورزشگاه، جنب فروشگاه بزرگ رفاه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره شهردار این شهر گفت: احداث مجموعه ورزشی و فرهنگی در این شهر می تواند باعث افزایش سطح فرهنگ عمومی ورزش شود و بیشترین تاثیر را بر افزایش سطح سلامت در جامعه خواهد گذاشت.

عباس دادخواه در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت: با اتمام مجموعه ورزشی و استخر شهرداری گرمدره و همچنین مجموعه فرهنگی ، هنری گرمدره تحول بسیار بزرگی در این دو بخش در شهر بوجود خواهد آمد و فرصت مناسبی برای فعالان در عرصه فعالیت های هنری و ورزشی ایجاد خواهد شد تا بتوانند بر اساس استانداردها و شاخص های لازم سبب تعالی فعالیت ها در این دو بخش در سطح شهر گرمدره شوند‌.

این مسئول تصریح کرد: این مجموعه در كنارخدمات فرهنگی و ورزشی، امكانات تفریحی به عموم مردم ارائه خواهد كرد و مقدمات اولیه این طرح انجام شده است.

وی عنوان کرد: همچنان در جهت خدمت به مردم پای کارها ایستاده ایم تا بتوانیم شهرمان را به شهری توسعه مند تبدیل کنیم.

وی تاکید کرد: گرمدره به لحاظ ساختار شهرسازی و امکانات رفاهی و با توجه به پتانسیل و فضای موجود منطقه نیازمند امکانات ورزشی رفاهی و آموزشی بیشتر است.

دادخواه یادآور شد: این مجموعه ها، در کنار ایفای نقش خدماتی خود، نقش به سزایی در ساختن فرهنگ سلامت برای همشهریان از جمله بانوان و جوانان دارد و توجه به نیازهای رفاهی و تفریحی شهروندان به ویژه بانوان و جوانان یکی از دغدغه های اصلی شورا و شهرداری گرمدره است.

, , ,
نوشتهٔ پیشین
ساماندهی ورودی های شهر در دستور کار شهرداری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سیزده − هشت =

فهرست